Doradztwo IT

Doradztwo IT – usprawnienia pracy dzięki systemom i automatyzacji

Moje usługi doradcze wspierają przedsiębiorstwa i kancelarie prawne w uporządkowanym gromadzeniu dokumentacji dowodowej oraz pomagają ograniczyć czas, tracony na powtarzalne czynności.

Administracja danymi – skraca czas dostępu do potrzebnej dokumentacji, szczególnie wtedy, gdy jest potrzebna „na wczoraj”. Jest to bardzo pomocne w codziennej pracy między innymi Kancelarii Prawnych.

Przedsiębiorstwa gromadzą coraz więcej dokumentów. Jeśli jest to proces przypadkowy, nieuporządkowany, to ta dokumentacja praktycznie staje się niedostępna. Chaos informacyjny utrudnia wdrażanie nowych osób i prowadzenie zaawansowanej analityki biznesowej.

Automatyzacja powtarzalnych zadań – pozwala wyeliminować „ręczne” działania, które niepotrzebnie zabierają czas i może je wykonywać system informatyczny. Eliminacja tych „ręcznych” działań minimalizuje ryzyko pomyłki i błędów, które mogą okazać się bardzo kosztowne dla firmy – na przykład z powodu przesłania do klienta nieaktualnych cenników lub umów. Jednym z produktów, które pomagam wdrożyć jest organizacja szablonów w firmie, oparta o system Office 365.

Co Ci to da?

Unikniesz błędów i zbędnych kosztów, związanych z wdrożeniem oprogramowania niedostosowanego do potrzeb Twojej firmy na tym etapie lub w przyszłości, gdy będzie ono stanowiło przeszkodę w dalszym rozwoju.

 

Pierwszym etapem są zawsze konsultacje. Poznaję procesy firmy i do nich dopasowuję odpowiednie oprogramowanie. Wszelkie zmiany wprowadzane są stopniowo, przy aktywnym współudziale pracowników, dzięki czemu nie są one odbierane negatywnie i nie wywołują oporu.

Dlaczego ja?

Przez długi czas sam zmagałem się z problemem uporządkowania dokumentacji i wykonywania powtarzalnej pracy. W trakcie pracy związanej ze świadczeniem usług doradztwa kontraktowego uświadomiłem sobie, jak wiele obszarów wymaga usprawnień w prostych usługach IT dla biznesu. Zacząłem więc szukać takich, które mogą być wdrażane bez rewolucji i nie będą generować żadnych problemów w przyszłości z powodu braku kompatybilności z innymi systemami.

Dlatego zawsze przed podjęciem współpracy staram się poznać sytuację danej firmy i ustalić największe problemy, które możemy rozwiązać dzięki dobrze dobranemu oprogramowaniu. Kluczem jest  usprawnianie całych procesów, a nie tylko rozwiązywanie punktowych trudności.

Polecam tylko sprawdzone oprogramowanie, które znam osobiście i wiem, że będzie dobrą inwestycją na przyszłość, a nie tylko zbędnym wydatkiem. Po wielu latach prób i testów mam dużą wiedzę na temat dostępnych na rynku systemów i programów, dzięki czemu zawsze znajduję optymalne rozwiązanie problemu – kosztowo i pod względem wydajności. 

Jestem jednym z czterech założycieli bloga Digital Construction Navigator, który zbiera i promuje treści poprawiające wydajność pracy i inwestycji w budownictwie. Dzięki tej aktywności stale poszerzam moje kompetencje i wiedzę, a jednocześnie zaszczepiam w czytelnikach ciekawość i chęć do samorozwoju.

 

Zapraszam do kontaktu:

Logo DT-Siejda

DORADZTWO TECHNICZNE MICHAŁ SIEJDA
NIP: 7010147642;
REGON: 381681105
UL. POD FORTEM 2G/30
31-302 KRAKÓW